Promocja "Szczecinera" w Policach


W środę 8 czerwca 2016 r. o 17.30 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Siedleckiej 1A zostanie zaprezentowany siódmy numer „Szczecinera” Magazynu Miłośników Szczecina, który ukazuje się od 2011 r.


Od początku jego łamy otwarte są również dla wszystkich piszących o Policach i okolicach, które to przez kilka lat znajdowały się w granicach naszego miasta. Współpraca ta układa się świetnie, czego efektem są artykuły pisane przez polickich autorów, w dużej mierze dotyczące tego miasta. O Policach i okolicach piszą także szczecinianie, a i policzanom zdarza się napisać coś o stolicy Pomorza – informuje Paweł Knap – redaktor naczelny i pomysłodawca wydawania pisma. 

Siódmym numerem chcemy – kontynuuje Paweł Knap - podkreślić związki łączące miłośników Szczecina i Polic – w tym wydaniu Czytelnicy znajdą piętnaście artykułów, w tym trzy „polickie”, dotyczące tajemnic mścięcińskiego lasu, wojennych losów więźniów obozów i trzydziestolecia Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II. Całości towarzyszy dodatek dla najmłodszych, przygotowany przez uczniów szkół z gminy Police.

Organizatorzy promocji „Szczecinera” liczą na obecność policzan. Na miejscu będzie można nabyć najnowszy numer. A zatem spotykamy się w holu MOK ósmego czerwca!
Komentarze